Знижки тижня iHerb 08.05.2024-15.05.2024

знижки тижня iHerb з 8 травня 2024

На цьому тижні, по суті, тільки одна акція – знижка на мультивітаміни. Є ще Суперакції зі знижками до -60%, але цей розділ діє постійно. Тож це звичайна акційна пропозиція. Разом з Vitaherb розглянемо більш детально, які знижки тижня iHerb підготував з 8 травня.

Знижки тижня iHerb з 8 травня 2024

1 -20% на мультивітаміни

Акція поширюється на жіночі, чоловічі, дитячі вітаміни. Також є мультивітаміни для літніх людей, вагітних жінок і спортсменів. В акції приймають участь гарні бренди з якісними добавками, наприклад, мультивітаміни для дорослих і дітей Alive від Nature’s Way, вітаміни Ultamins від California Gold Nutrition, одні з найкращих дитячих вітамінів Animal Parade від NaturesPlus і багато іншого.

Зверніть увагу на комплексні вітаміни Ultamins для жінок і чоловіків. На них все ще діє акція -75%. Така велика знижка тому, що вже підходить до кінця їхній строк придатності (до серпня 2024 включно). Ці вітаміни не прострочені, просто через 3 місяці вони вже будуть непридатні до вживання. Упаковка розрахована на 1 місяць прийому, і до серпня ще є час їх пропити.

2 Суперакції Знижки до -60%

В принципі, це не знижка тижня iHerb, а постійний розділ з розпродажем, який діє цілий рік. А на цьому тижні iHerb вирішив його вивести в акції тижня. Там багато цікавого і з гарними знижками, тож перевірте товари в цьому розділі і ви неодмінно щось знайдете для себе.

знижки тижня iHerb в кінці лютого 2024

На цьому все. Не багато цікавинок на цьому тижні, але й з того, що нам пропонують, можна вибрати щось для себе.

Не забувайте, що влітку iHerb не пересилає льодяники і мармеладні вітаміни, тож у нас є ще 1 місяць для замовлень солодких продуктів, а потім до осені буде перерва.


Промокод ANB8206 допоможе отримати знижку -5% на товари у Вашому кошику.

Цей промокод можна використовувати при кожному замовленні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *