Як отримати кешбек від iHerb: купуємо з вигодою

як отримати кешбек на iHerb

Зміст статті:

Багато хто з нас вже звик користуватися кешбеками – знижками у вигляді повернення частини суми покупки. Це вигідно не тільки клієнтам, які отримують товар або послугу зі зниженою вартістю, а й компаніям, які таким чином підвищують лояльність клієнтів. І iHerb у цьому справжній профі – цей мультибрендовий магазин знає, як заохотити клієнтів робити ще більше покупок і доводить це за допомогою різноманітних акцій, знижок і бонусних програм. В цій публікації разом з Vitaherb поговоримо про те, як отримати кешбек від iHerb.

Як отримати кешбек від iHerb з LetyShops

Існує багато сервісів, які пропонують покупки з кешбеками. Серед них можна виділити LetyShops – сервіс, який працює на ринку вже давно і безвідмовно виплачує клієнтам зароблені гроші. Чому зароблені? Пам’ятаєте приказку «заощадив – значить заробив»? Тож LetyShops акумулює зароблені нами гроші і потім виплачує їх на карту. Давайте поговоримо про LetyShops більш детально.

LetyShops – це онлайн-сервіс, що дозволяє зекономити кошти під час покупок в інтернеті шляхом отримання кешбеку. Принцип дії LetyShops простий: вони укладають партнерські угоди з різними інтернет-магазинами, і за кожну покупку, зроблену через посилання на сайті LetyShops, користувач отримує частину витрачених коштів у вигляді кешбеку на свій рахунок.

Основні переваги LetyShops включають великий вибір партнерських магазинів у різних категоріях, прозору систему кешбеку, можливість отримати додаткові знижки та промокоди, а також зручний особистий кабінет для відстеження статусу кешбеку та історії покупок.

Крім того, LetyShops надає розширення для браузера, яке автоматично активує кешбек при переході на сайти партнерів, що робить процес отримання кешбеку ще більш зручним і автоматизованим для користувача.

Загалом, LetyShops став популярним сервісом серед онлайн-шоперів, які цінують можливість отримання додаткової вигоди під час покупок в Інтернеті.

як отримати кешбек від iHerb

Як купити з кешбеком на iHerb: покрокова інструкція

Перш ніж ми почнемо реєстрацію на LetyShops, хочу зазначити дещо важливе. Щоб отримати кешбек, потрібно кожного разу заходити на сайт iHerb з сайту LetyShops.

Це важливо! Спочатку заходимо на LetyShops, а потім з нього вже переходимо на iHerb.

Якщо ви зробите покупку, зайшовши на iHerb з пошукової системи, або із закладок свого браузеру, то кешбек не буде зарахований.

І так потрібно робити кожний раз, коли ви захочете щось купити на iHerb.

Отже як отримати кешбек від iHerb? Далі інструкція з фото.

Спершу потрібно зареєструватись в онлайн-сервісі LetyShops. Реєстрація в них дуже проста і займе від сили 1 хвилину.

Натискаємо на кнопку Реєстрація або натисніть тут.

І потрапляємо на ось таку сторінку сайту LetyShops. Вже за саму реєстрацію ви отримаєте 50 грн на свій рахунок (це не враховуючи кешбеку після покупки на iHerb). Щоб 50 грн зарахувались, потрібно на протязі 1 місяця зробити покупку з кешбеком через LetyShops на суму від 300 грн. Погодьтесь, дуже лояльні умови.

Щоб зареєструватись, потрібно ввести email та придумати пароль. Натискаємо кнопку Зареєструватись.

як зареєструватись на LetyShops

Підтверджуємо країну і валюту.

реєстрація на LetyShops

Далі підтверджуємо email. Рекомендую це зробити відразу, щоб отримати на баланс 50 грн.

покрокова інструкція реєстрації на LetyShops

В правому верхньому кутку ваш баланс. Тут дві суми через слеш.

Зліва сума кешбеку, яка нарахована і може бути виведена на карту, а справа сума кешбеку, яка очікує підтвердження від магазину (коли магазин підтвердить вашу покупку ця сума перейде з правого балансу в лівий і буде доступна до виводу на банківську картку).

В моєму акаунті справа ви можете бачити 50 грн – це ті 50 грн, які сервіс LetyShops дарує за реєстрацію. Вони з’являються тільки після підтвердження електронної пошти.

50 грн за реєстрацію на LetyShops

Можемо приступати до покупок. Шукаємо iHerb серед всіх магазинів з кешбеками (червоні стрілочки) або шукаємо iHerb через пошук (зелена стрілочка).

як отримати кешбек від LetyShops

Ось наш iHerb

які магазини працюють з кешбек сервісом LetyShops

На момент публікації статті сума кешбеку з iHerb складає 2%. Але він іноді змінюється, нещодавно ставка кешбеку у iHerb була аж 6%, погодьтесь, це дуже непогано.

Саме з цієї сторінки потрібно переходити на сайт iHerb для отримання кешбеку.

як зробити покупку в iHerb з кешбеком

Не забувайте будь ласка, що кешбек буде зарахований тільки тоді, коли на iHerb буде перехід з сайту LetyShops. Один перехід = одна покупка.

На завершення хочу сказати, що iHerb підтверджує кешбек не швидко, заявлений строк зарахування суми кешбеку на баланс LetyShops складає 90-150 днів. Так, потрібно буде трішки зачекати, щоб отримати зароблену суму на свій баланс.

Мінімальна сума виведення заробленого кешбеку на банківську картку складає 250 грн. А щоб швидше назбирати мінімалку, через LetyShops можна робити замовлення в інших магазинах (їхній перелік ви знайдете в розділі Магазини з кешбеком) – тут є взуття і одяг, дім і сад, краса і здоров’я, електроніка та ін.

На цьому все. Сподіваюсь, тепер у вас не буде питань, як отримати кешбек від iHerb з LetyShops. А якщо виникнуть питання, ви завжди можете їх задати в коментарях.


За допомогою промокоду ANB8206 Ви отримаєте знижку -5% на товари у кошику.

Промокод діє багато разів і його можна використовувати при кожному замовленні.

знижка промокод на перше замовлення iHerb

кнопка реєстрації iHerb

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *