Дитячі вітаміни Animal Parade з iHerb: огляд найпопулярніших комплексів для дітей

вітаміни для дітей animal parade

Зміст статті:

У iHerb є багато пропозицій дитячих вітамінів, але багато хто з батьків вибирає саме Animal Parade за бездоганну репутацію бренду, а також з ефективність і приємний смак вітамінів без штучних домішок. Разом з Vitaherb розглянемо, які дитячі вітаміни Animal Parade пропонує нам iHerb, чим вони відрізняються і які дефіцити в дитячому організмі можна закрити з їхньою допомогою.

Дитячі вітаміни Animal Parade: у чому секрет популярності

Animal Parade – це серія дитячих вітамінних комплексів від американського бренду Nature’s Plus. Вони випускаються у двох формах: в рідкому вигляді і у вигляді жувальних пастилок. І саме пастилки, які мають привабливу форму різних тваринок, дуже полюбляють діти.

Абсолютно всі вітаміни, будь то мультивітамінні комплекси, або кальцій чи магній мають однаковий розмір і форму тваринок. Відрізняються лише смаком, кольором і, зрозуміло, внутрішнім наповненням корисних речовин.

дитячі вітаміни Animal Parade

До речі, всі пастилки мають приємний фруктовий смак і аромат (вишня, мандарин, апельсин та ін.) і не містять штучних ароматизаторів, барвників та консервантів. А у якості природнього підсолоджувача використовується ксилітол, який захищає зуби дітей від карієсу. Тут хочу попередити, що смак у пастилок яскраво виражений, наприклад, таблетки зі смаком вишні дуже пахнуть вишнею, навіть надмірно на мій погляд. Можливо таким чином виробник перебиває смак корисних, але не завжди смачних інгредієнтів.

І ще одне важливе доповнення: майже всі дитячі комплекси Animal Parade містять пробіотики, що теж важливо для здоров’я дитячого організму, бо, як відомо, наш імунітет залежить від стану нашого кишечника. Тому після відкриття упаковки пляшку з дитячими вітамінами потрібно зберігати у холодильнику.

Крім того, вітаміни Animal Parade дійсно якісні, мають форми вітамінів і мікроелементів, які добре засвоюються організмом. І від їхнього прийому завжди є користь. Вони гарно підтримують дитячий імунітет і запобігають частим захворюванням.

Отже, тепер, коли ми дізнались секрет популярності комплексів Енімал парад, можемо перейти до огляду товарів цієї лінійки.

вітаміни для дітей Animal Parade з iHerb

Мультивітаміни Animal Parade: які є варіанти для дітей

Комплексні дитячі вітаміни Animal Parade можна без перебільшення назвати найкращими на iHerb, і велика кількість позитивних відгуків це підтверджує. Ці добавки для дітей підтримують здоров’я кісткових тканин, травну та імунну систему, допомагають виробленню енергії. Звичайно, у iHerb є натуральні цільнохарчові вітаміни, як наприклад, від Garden of Life або від MegaFood. Але смак натуральних вітамінів до вподоби не всім дорослим, що вже говорити про дітей. До того ж, їхня ціна значно вища за ціну вітамінів Animal Parade.

Мультивітамінна добавка для дітей Animal Parade представлена у вигляді двох варіантів – звичайна і GOLD. І перший, і другий комплекс чудові, але мають деякі відмінності. Чим вони відрізняються?

мультивітаміни для дітей Animal Parade

NaturesPlus, Source of Life, Animal Parade, жувальна добавка з мультивітамінами та мікроелементами для дітей, асорті смаків, 180 таблеток у формі тварин

У GOLD трішки більше вітаміну Д і кальцію. Також у звичайному комплексі немає цих складових, а в GOLD доданий вітамін К, селен, комплекс незамінних і корисних жирних кислот, лютеїн і корисні бактерії. Тож якщо вибирати між першим і другим варіантом, то другий виграє.

дитячі мультивітаміни GOLD від Animal Parade

NaturesPlus, Source of Life, Animal Parade Gold, жувальна добавка для дітей з мультивітамінами та мікроелементами, асорті смаків, 120 таблеток у формі тварин

Пастилки мають різний колір і вигляд різноманітних веселих тваринок: слоники, тигри, леви, бегемоти. На смак вони однакові, але форму пастилки дитина може вибрати самостійно. Дітки і так їдять ці вітамінки із задоволенням і просять дати ще, а тут додатково підключається елемент гри – можна з’їсти ту тваринку, яку хочеться. Моя донька завжди мала вибір, наприклад, вчора вона вибирала з баночки тільки бегемотів, сьогодні їй захотілося левів, а завтра, можливо, вибір паде на слоненят.

Приймати комплексні вітаміни Animal Parade потрібно по 2 шт. на день. Я давала пастилки своїм дітям зранку, після сніданку.

Дитячий магній: для спокою в таблетках і порошку

Ось ще один препарат для дітей, на який потрібно звернути увагу – дитячий магній. Він випускається у двох видах – у формі жувальних пастилок і у вигляді порошку.

Пастилки. Це жувальні таблетки у вигляді смачних і веселих тваринок ніжно-рожевого кольору зі смаком вишні. Приймати потрібно по 2 шт. на день, ретельно розжовуючи їх – саме в цій кількості пастилок міститься 100 мг магнію у формі цитрату.

дитячий магній Animal Parade в таблетках

NaturesPlus, MagKidz, Animal Parade, жувальні таблетки з магнієм для дітей, вишня, 90 таблеток у формі тварин

Порошок. Як і пастилки, порошок має аромат вишні. Він зручний тим, що його можна розчинити у будь-якому напої або додати у дитячий сирок/йогурт. Дозування 100 мг цитрату магнію міститься в 1 ч.л. порошку.

дитячий магній Animal Parade в порошку

NaturesPlus, Source of Life, Animal Parade, MagKidz, магній для дітей, з натуральним ароматизатором «вишня», 171 г

Дитячий кальцій: корисні тваринки для кісток і зубів

Це не просто дитячий кальцій, а корисний комплекс, який містить кальцію 250 мг і магнію 50 мг. Як звісно, магній допомагає кращому засвоєнню кальцію, тому дуже зручно, що в одній пастилці міститься відразу два корисні мінерали.

Жувальні таблетки кальцію традиційно для Animal Parade випускаються у вигляді привабливих тваринок. Всі пастилки мають білий колір і смак ванільного морозива. Приймати потрібно по 2 шт. на день.

кальций для дітей Animal Parade з iHerb

NaturesPlus, Source of Life, Animal Parade, кальцій, дитяча жувальна добавка з натуральним смаком ванільного морозива, 90 таблеток у формі тварин

Дитячий цинк: щоб дитина ніколи не хворіла

Ще одна важлива добавка, яка стоїть на варті захисту дитячого імунітету. Цинк допомагає організму залишатись в строю навіть коли всі навкруги хворіють, а також він ефективно бореться з вірусами і допомагає скоріше вилікуватись, коли хвороба все ж таки нагрянула.

У Animal Parade дитячий цинк випускається у формі смачних та корисних тваринок жовтуватого кольору, які мають смак мандарину. Що хочеться відзначити, так це продуманий склад цього препарату – він містить не тільки цинк (8 мг), а й ехінацею, листя оливи, в’яз і навіть трішки імбиру, які теж мають бездоганну репутацію у боротьбі з вірусними хворобами.

дитячий цинк Animal Parade з iHerb

NaturesPlus, Source of Life, Animal Parade, Kid Zinc, пастилки для дітей із цинком, натуральний смак мандарина, 90 пастилок у формі тварин

Дитячий імунобустер: для підтримки імунітету дитини

Дуже важливий комплекс, який здатний підтримати дитячий імунітет, особливо в осінньо-зимовий період, і ефективно протидіяти хворобам. Він містить вітамін А, С і Е, також цинк, запатентовану суміш для зміцнення імунітету і лактобактерії. Випускається у формі вже відомих вам тваринок. Пастилки мають рожевий колір і ягідний смак.

дитячий імунобустер Animal Parade з iHerb

NaturesPlus, Source of Life, Animal Parade, Kids Immune Booster, добавка для зміцнення імунітету у дітей, натуральний смак тропічних ягід, 90 тварин

Inner Ear: вухо-горло-ніс будуть здоровими

Жувальні таблетки для підтримки внутрішнього вуха у дітей. Ця добавка буде корисна дітям, які страждають на запалення аденоїдів чи гланд, мають часті отити, синусити, ларингіти. Я замовляла ці пастилки для сина, якому лікували аденоїди 2-3 ступеня, в результаті комплексної терапії, в тому числі і цього препарату, йому вдалося увійти в підлітковий вік без видалення аденоїдів. Також приймали його і моя донька, і це допомагало їй ходити в дитячий садочок і не хворіти до 6 місяців.

Що ж міститься в цих чудових пігулках? Тут є пробіотики – ацидофільні лактобактерії, пробіотики К12, а також екстракти ромашки і коров’яку. Приймати потрібно по 2 пастилки на день, ретельно розжовуючи. Я давала ці жувальні таблетки дітям перед сном, щоб вони їх розсмоктували і після цього більше не їли і не пили.

Inner Ear Animal Parade для здоров'я горла, носа і вух

NaturesPlus, Source of Life, Animal Parade, жувальні таблетки для підтримки внутрішнього вуха у дітей, натуральна вишня, 90 таблеток у формі тварин

Дитячий вітамін С: апельсиновий рай без цукру

Майже весь аптечний вітамін С має смак апельсину, і пастилки від Animal Parade не виключення. Вони мають жовтувато-помаранчевий колір і приємний апельсиновий смак. Випускаються у вигляді вже знайомих вам звіряток – бегемотик, левеня, слоник і тигреня.

Приймати потрібно по 2 пастилки на день, що дорівнює 250 мг вітаміну С. Цей комплекс доповнений біофлавоноїдами, які збільшують ефективність прийому вітаміну С. Приємно, що жувальні таблетки Парад тварин не містять цукру, хоча вони залишаються солоденькими. А весь секрет приємного смаку у підсоложувачі під назвою «ксилітол».

дитячий вітамін С від Animal Parade з iHerb

NaturesPlus, Source of Life, Animal Parade, вітамін C, з натуральним смаком апельсинового соку, 90 таблеток у формі тварин

Вітамін Д для дітей: він завжди повинен бути в аптечці

Користь від прийому вітаміну Д важко переоцінити, і його потрібно давати не тільки немовлятам. Вітамін Д зміцнює кістки і зуби, укріплює дитячий організм в цілому і допомагає йому повноцінно розвиватися.

Дитячий вітамін Д від Animal Parade має форму жувальних пастилок у вигляді тваринок і вишневий смак. Одна таблетка містить 500 МО вітаміну Д, тож давайте дітям ту кількість, яку вважаєте за потрібне. Нутриціологи радять дозування 1000-1500 МО на день, традиційні лікарі рекомендують добову дозу 500 МО. Як і будь-який вітамін Д, ці пастилки потрібно приймати в першій половині дня, щоб уникнути нервового збудження і проблем зі сном у дітей.

дитячий вітамін Д Animal Parade

NaturesPlus, Source of Life, Animal Parade, вітамін D3, смак чорної вишні, 500 МО, 90 таблеток у формі тварин

Kid Greenz для дітей: корисні овочі та фрукти в пастилках

Ця добавка призначена для тих діточок, які не їдять овочі. У складі зелень, суміш овочів і суперфудів океанічного походження (броколі, шпінат, огірок, морквяний сік, петрушка, спіруліна, хлорела, бурі водорості). Всі інгредієнти призначені для того, щоб флора у кишечнику була здорова, отже і дитячий імунітет буде міцним. Форма випуску – тваринки зеленого кольору зі смаком тропічних фруктів. Приймати потрібно по 1 шт. на день.

дитяча добавка з фруктами і овочами Animal Parade з iHerb

NaturesPlus, Source of Life, Animal Parade, Kid Greenz для дітей, з броколі, шпинатом, з натуральним смаком тропічних фруктів, 90 таблеток у формі тварин

Ось такі є дитячі вітаміни Animal Parade на iHerb. На цьому огляд завершимо. Але у Animal Parade є ще деякі менш популярні комплекси для дітей, з якими ви можете ознайомитись на сайті. Пробуйте, експериментуйте, а в коментарях пишіть ваші думки і відгуки з приводу тої чи іншої добавки.


Промокод ANB8206 надасть знижку -5% на всі ваші товари у кошику!

Використовуйте цей код кожного разу, коли робите замовлення.

знижка промокод на перше замовлення iHerb

Як зареєструватись на сайті читайте тут

Про перше замовлення я писала тут

Як відбувається доставка з iHerb в Україну читайте тут

кнопка реєстрації iHerb

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *