Що лікує колаген, яка його дія в організмі і кому його потрібно приймати

яка користь колагену

Зміст:

 1. Що лікує колаген: його корисні функції
 2. Кому потрібно приймати колаген

Спортсмени приймають колаген для підтримки суглобів, жінки намагаються за допомогою цього білка продовжити собі молодість. А між тим у колагену є ще декілька корисних властивостей. Разом з Vitaherb розглянемо, що лікує колаген, як він діє на організм людини і кому корисно його приймати у вигляді харчових добавок.

що лікує колаген

Що лікує колаген: його корисні функції

Колаген – це надважливий білок, який складає третину загальної маси всього білка в організмі і відіграє ключову роль у здоров’ї суглобів, шкіри, волосся, нігтів і багатьох інших органів та тканин. Він виступає у ролі сполучного містка, який допомагає підтримувати наше тіло, і завдяки йому організм функціонує належним чином.

Однак, окрім цих основних функцій, колаген має ряд інших корисних властивостей, які роблять його цінним компонентом для здоров’я. Давайте розглянемо більш детально користь колагену і його лікувальні властивості.

 1. Підтримка здоров’я суглобів. Колаген відіграє ключову роль у збереженні здоров’я суглобів. Він сприяє зміцненню хрящової тканини, зменшенню болю та запалення в суглобах, а також полегшує рухливість.
 2. Зміцнення шкіри, волосся і нігтів. Колаген сприяє підтримці здоров’я шкіри, покращенню її еластичності та зменшенню зморшок. Він також поліпшує стан волосся і нігтів, роблячи їх більш міцними і здоровими.
 3. Підтримка травлення. Цей важливий білок сприяє відновленню та зміцненню тканин шлунково-кишкового тракту, зокрема, слизової оболонки, що допомагає зменшити запалення і пришвидшувати загоєння пошкоджень. Крім того, колаген містить амінокислоти, такі як гліцин і глутамін, які підтримують вироблення шлункової кислоти і здоровий баланс мікрофлори кишечника.
 4. Покращення сну і настрою. Колаген містить всім відому амінокислоту під назвою «гліцин». Саме завдяки гліцину нервова система заспокоюється, а сон стає більш глибоким і спокійним. Крім того, ця амінокислота допомагає зменшити стрес і тривогу, що теж позитивно впливає на якість сну.
 5. Захист від впливу шкідливих факторів. Колаген допомагає захищати організм від шкідливого впливу забруднень навколишнього середовища, ультрафіолетового випромінювання та інших факторів, що можуть призводити до передчасного старіння та хвороб.

Як бачите, колаген – це не тільки міцні кістки, еластичні суглоби і пружна шкіра. Його дія набагато ширша.

Яка дія колагену в організмі? Він підтримує структуру і пружність тканин, забезпечуючи їхню міцність і стійкість. Крім того, він зберігає вологу в клітинах, що допомагає шкірі не втрачати еластичність і пружність. Також колаген допомагає регенерації тканин, сприяючі загоєнню ран і відновленню шкіри, кісток, сухожиль і зв’язок. Ось чому від його кількості в організмі залежить наше здоров’я, самопочуття і гарний зовнішній вигляд.

яка дія колагену в організмі

Кому потрібно приймати колаген

Без сумніву, колаген – це важлива складова нашого організму. Цей білок сам виробляється з амінокислот, які, в свою чергу, потрапляють в організм разом з їжею. Але є один нюанс – з віком сповільнюється вироблення власного колагену, тому для досягнення краси і здоров’я потрібно його додатково вживати у вигляді продуктів, багатих на колаген, або приймати у вигляді харчових добавок.

Давайте розглянемо, кому може бути корисний колаген.

 1. Проблеми із суглобами. Людям з артритом, артрозом та іншими захворюваннями суглобів колаген допоможе поліпшити стан хрящової тканини і зменшити біль.
 2. Проблеми зі шкірою. Якщо є перші ознаки старіння, то колаген допоможе розгладити зморшки, наповнити її вологою, зробити шкіру еластичною, пружною і здоровою.
 3. Проблеми з волоссям та нігтями. Колаген зміцнює волосся, пришвидшує його ріст, запобігає ламкості і навіть робить його більш густим. Також укріплює і зміцнює нігті, не дозволяючи їм розшаровуватись і тріскатись.
 4. Спортивні активності. Для того, щоб підтримувати суглоби в належному стані спортсменам і всім людям, які мають фізичні навантаження, бажано вживати колаген. Цей важливий білок не тільки допоможе підтримати здоров’я суглобів, а й посприяє скорішому відновленню м’язових тканин після тренувань.
 5. Дефіцит колагену. Людям, у яких після аналізу виявили дефіцит колагену в організмі, потрібно приймати колаген, щоб зберегти оптимальний рівень цього білка в організмі.

Тож якщо ви входите в одну з цих п’яти груп людей, то вам слід приймати курсом колаген. Про те, як вибрати колаген з iHerb, я писала тут.

кому потрібно приймати колаген

І на останок резюмуємо відповіді на питання, що лікує колаген і що буде, якщо його приймати? Прийом колагену має ряд позитивних ефектів на здоров’я. Це поліпшення стану суглобів і міцність кісток; покращення стану волосся, шкіри та нігтів; підтримка травлення; покращення загального стану здоров’я і прилив енергії.
З промокодом ANB8206 Ви отримаєте знижку від -5% до -20%.

Використовуйте його при кожному замовленні.

промокод iHerb на знижку -5%
кнопка реєстрації на iHerb

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *