Як отримати гарну засмагу: продукти і напої, які посприяють рівномірній засмазі

що вживати для рівномірної засмаги

В цій статті розглянемо:

 1. Як отримати гарну засмагу: що з’їсти
 2. Напої для рівномірної засмаги: що випити

В літній час відкриті наряди красунь вимагають від власниць не тільки підтягнутої фігури, а й рівномірної засмаги. І якщо алгоритм дій, направлений на захист негативного впливу ультрафіолету на шкіру, нам всім відомий, то з процедурами для гарної засмаги знайомі не всі. Разом з Vitaherb будемо розбиратись, як отримати гарну засмагу – що з’їсти і що випити, щоб вийшов рівномірний загар?

як отримати гарну засмагу

Як отримати гарну засмагу: що з’їсти

Для покращення засмаги важливо включити в раціон продукти, які сприяють виробленню меланіну і підтримують здоров’я шкіри. Якщо збільшити кількість продуктів з меланіном, то шкіра швидше прийме гарний шоколадний відтінок. Але поряд із намаганням швидше засмагнути не потрібно забувати про захист шкіри від ультрафіолетових променів, які можуть нанести шкоду організму. І ось для цього потрібно вживати продукти з лікопіном, який захищає шкіру від ультрафіолету.

Нижче список корисних продуктів для засмаги і для захисту шкіри від дії ультрафіолету.

 1. Морква. Багата на бета-каротин, який сприяє виробленню меланіну, що допомагає шкірі краще засмагати.
 2. Батат. Також містить велику кількість бета-каротину для кращої засмаги.
 3. Помідори. Містять лікопін, який захищає шкіру від ультрафіолетового випромінювання.
 4. Кавун. Багатий на лікопін і має високий вміст води, що допомагає зволожувати шкіру.
 5. Шпинат і капуста. Ці зелені листові овочі містять лютеїн і зеаксантин, які захищають шкіру від сонячного випромінювання.
 6. Абрикоси. Містять бета-каротин і антиоксиданти, що сприяють здоров’ю шкіри.
 7. Ягоди. Містять антиоксиданти, які допомагають захистити шкіру від пошкоджень сонцем.
 8. Цитрусові. Багаті на вітамін С, який сприяє виробленню колагену і захищає шкіру.
 9. Риб’ячий жир. Омега-3 жирні кислоти в риб’ячому жирі допомагають зволожувати шкіру і зменшують запалення.
 10. Горіхи і насіння. Містять вітамін Е, який захищає шкіру від пошкоджень.

Окрім правильного харчування, важливо пити достатню кількість води і напоїв щоб наситити організм водою і уникнути зневоднення. Це допоможе зберегти засмагу на довший період і зробити її рівномірною.

як зробити гарну засмагу

Напої для рівномірної засмаги: що випити

Для підтримки здоров’я шкіри і покращення засмаги важливо вживати напої, які зволожують організм і містять корисні для шкіри речовини. Звісно, вода – це основне джерело підтримки водно-сольового балансу організму. Але не треба забувати про напої на основі фруктів та овочів, які теж насичують організм вологою і необхідними речовинами (вітамінами, мінералами, клітковиною).

Нижче перелік напоїв, які допоможуть отримати гарну засмагу.

 1. Вода. Основний напій для підтримки гідратації шкіри (насичення її вологою). Вода допомагає зберігати шкіру зволоженою і здоровою, що сприяє рівному загару.
 2. Зелений чай. Містить антиоксиданти, які допомагають захищати шкіру від пошкоджень ультрафіолетовим випромінюванням. Також зелений чай сприяє зменшенню запалення, яке може виникнути під час засмаги.
 3. Морквяний сік. Багатий на бета-каротин, який сприяє виробленню меланіну. А меланін, як ми вже з’ясували, надає шкірі бронзовий відтінок.
 4. Томатний сік. Містить лікопін, який допомагає захистити шкіру від сонячних променів і покращує її стан.
 5. Смузі з темно-зелених овочів. Шпинат, капуста та інші зелені листові овочі багаті на лютеїн і зеаксантин захищають шкіру і сприяють рівномірній засмазі.
 6. Апельсиновий сік. Містить вітамін С, який допомагає шкірі виробляти колаген і виглядати здоровою.
 7. Кокосова вода. Природний ізотонічний напій, який перешкоджає зневодненню. Він допомагає підтримувати водно-сольовий баланс, насичує організм вологою і солями, які вимиваються під час засмаги і потіння. А також кокосова вода містить електроліти, які допомагають відновлювати пошкодження тканини.
 8. Червоний і чорний виноградний сік. Містять антиоксиданти, які сприяють захисту шкіри від пошкоджень і підтримують її здоров’я.
 9. Смузі з ягід. Ягоди, такі як чорниця, малина і полуниця, багаті на антиоксиданти і вітаміни для підтримки здоров’я шкіри.
 10. М’ятний чай. Має заспокійливий ефект і допомагає зберігати шкіру здоровою та зволоженою.
напої для гарної засмаги фото

Вживання цих напоїв допоможе підтримати здоров’я шкіри і сприятиме рівній та гарній засмазі. Не забувайте також про важливість регулярного вживання чистої води протягом дня для підтримки оптимального рівня водно-сольового балансу, тому що під час засмаги разом з потом виходить не тільки волога, а й солі. А ще не слід забувати про сонцезахисні засоби. Навіть якщо ви намагаєтесь стати «шоколадкою», щадні креми з невеликою кількістю SPF захистять шкіру від шкідливого впливу сонця.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *