Добавки для імунітету з iHerb: дієвий склад засобів + мій рейтинг

засоби для підтримки імунітету з iHerb

Зміст:

  1. Три основні компоненти в засобах для підтримки імунітету
  2. Добавки для імунітету з iHerb: рейтинг для дорослих і дітей

Коли приходить сезон простуд, то хочеться віддати все, щоб не хворіти: не шмаркати носом, не пити пігулки від головного болю, не бризкати червоне горло. А якщо вже захворіти, то щоб недуга пройшла максимально швидко, без неприємних симптомів. І в цьому допоможуть добавки для імунітету з iHerb. В цій публікації від Vitaherb подивимось, які вітаміни для захисту імунітету є на iHerb і порівняємо їхній склад.

добавки для імунітету з iHerb

Три основні компоненти в засобах для підтримки імунітету

Якщо ви проаналізуєте добавки для укріплення імунної системи з iHerb, то побачите, що вони мають три основні компоненти, так би мовити, три кита, на яких тримається підтримка імунітету людини. І назва цих «секретних» інгредієнтів: вітамін С, вітамін Д і цинк. Давайте розглянемо їх більш детально.

  1. Вітамін С відіграє основну роль у підтримці імунної системи. Він здатен стимулювати виробництво білих кров’яних клітин, які борються з інфекціями. Вітамін С також має антиоксидантні властивості, які допомагають захищати клітини імунної системи від ушкоджень, викликаних вільними радикалами. Також вітамін С допомагає регенерувати інші антиоксиданти, такі як вітамін Е, що посилює загальний захист організму.
  2. Вітамін Д також дуже важливий при підтримці імунітету. Він може активувати імунні клітини (це такі клітини, які знаходяться в нашому організмі і здатні знаходити і знищувати віруси, бактерії та інші шкідливі мікроорганізми). Також вітамін Д допомагає збалансувати імунну відповідь, знижуючи ризик надмірного запалення, яке може пошкодити тканини організму під час боротьби з інфекцією. А ще дослідження показують, що достатній рівень в організмі вітаміну Д зменшує ризик розвитку респіраторних інфекцій, включаючи простуду та грип.
  3. Цинк має протизапальну функцію. Цинк допомагає зменшити запалення, яке виникає у відповідь на інфекцію і таким чином зменшує симптоми простуди. Також цинк може зупиняти розмноження вірусів у клітинах, що зменшує тривалість і важкість інфекцій.

Крім цих трьох основних компонентів, в добавки для імунітету часто додають селен. Чим він корисний? Селен допомагає активувати імунні клітини, які борються з вірусами. Селен також має антиоксидантні властивості, що захищають клітини від пошкоджень, спричинених вільними радикалами під час запалення. Та й взагалі достатній рівень селену в організмі зменшує ризик захворювання на респіраторні інфекції.

рейтинг добавок для підтримки імунітету з iHerb

Добавки для імунітету з iHerb: рейтинг для дорослих і дітей

Кожен виробник має свою власну рецептуру харчових добавок для підтримки імунітету. Одні виробники обмежуються базовим набором компонентів, які ми розглянули у попередньому розділі, а інші виробники до базового набору додають інші вітаміни, мінерали і корисні речовини, які, на їхню думку, посилять імунітет людини і покращать опірність вірусам.

При виборі добавки можна піти двома шляхами: 1) експериментувати, перебираючі різні варіанти, і нарешті підібрати той препарат, який буде вам допомагати найкраще; 2) здати аналізи на базові вітаміни і знати дефіцити свого організму, таким чином ви з першого разу підберете свій варіант, який буде «закривати» всі ваші дефіцити.

Далі розглянемо популярні харчові добавки для підтримки імунної системи з iHerb.

Immune 4 від California Gold Nutrition

Це найпопулярніша добавка для імунітету на iHerb. Вона корисна для тих людей, які бажають укріпити свій імунітет, особливо у періоди підвищеного ризику респіраторних захворювань. Рекомендується її вживати для підтримки імунної системи, зменшення тривалості та тяжкості симптомів застуди і в цілому для загального покращення здоров’я. Можна пити по 1 або 2 капсули на день. В одній капсулі вітаміну С 500 мг, вітаміну Д 1000 МО, цинку 10 мг і селену 50 мкг.


Immunity Вітаміни C + D3 та цинк від NutriBiotic

В цій добавці зібраний «золотий склад» необхідних речовин для підтримки та зміцнення імунітету: вітамін С, вітамін Д та цинк. Це комплексне поєднання забезпечує всебічну підтримку організму, особливо у періоди підвищеної захворюваності. В двох капсулах міститься вітаміну С 1500 мг, вітаміну Д 5000 МО і цинку 40 мг. В якості профілактики це досить завелике дозування, тобто можна приймати по 1 капсулі, а не по 2, як рекомендує виробник. Але якщо вже захворіли, то рекомендоване дозування (2 капсули) допоможе організму швидше подолати недуг.


EpiCor Plus Immunity від NOW Foods

Чомусь ця добавка не дуже популярна на iHerb, а між тим має гарний склад для підтримки імунітету. У складі вітамін Д, цинк, селен, трішки вітаміну С. Родзинка цієї добавки – сухий дріжджовий ферментат, отриманий з дріжджів Saccharomyces cerevisiae. Він має унікальний склад, який включає бета-глюкани, білки, вітаміни, амінокислоти та антиоксиданти. EpiCor допомагає збалансувати активність імунної системи, знижуючи ризик надмірної або недостатньої імунної відповіді. Також EpiCor підтримує здоровий баланс мікрофлори кишківника, що є важливим для загального імунного здоров’я, оскільки, як ми знаємо, значна частина імунної системи знаходиться в кишківнику.


Immune Boost від NaturesPlus

Тут у складі вітаміни А, С, Д, цинк, селен та амінокислота N-ацетилцистеїн, яка допомагає відходженню мокроти. Ця добавка підтримує здоров’я дихальних шляхів та укріплює імунну систему. Порція складається із двох таблеток, які містять досить потужний склад корисних речовин, наприклад, вітаміну С 1000 мг, вітаміну Д 5000 МО, цинку 30 мг. Ці дозування перевищують добову норму, але для укріплення імунітету в періоди загострення респіраторних захворювань, і особливо для одужання, коли вже захворіли, таке дозування підходить.


Kids Immune Booster від NaturesPlus

Цей засіб лінійки Animal Parade для імунітету розроблений спеціально для дітей. У складі вітаміни А, С, Д, Е, цинк та запатентована суміш для підтримки імунітету на рослинній основі. Також ця добавка цінна тим, що містить ацидофільні лактобактерії, які наводять лад у кишківнику і допомагають дитячому організму перемогти вірус. Приймати потрібно по 2 жувальні пастилки на добу. Дітям подобається смак і вигляд цих кумедних тваринок, тому вони із задоволенням їдять корисні пастилки.


Ось такі добавки для імунітету можна знайти на iHerb. Вибирайте, експериментуйте і не хворійте! В коментаріях діліться своїми знахідками з iHerb.


З промокодом ANB8206 Ви отримаєте знижку від 5% до -20% на товари у Вашому кошику.

Його можна використовувати при кожному замовленні.

промокод iHerb на знижку -5%

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *