Вітамін С з iHerb: кращі добавки для дорослих і дітей

вітамін c

Зміст публікації:

Вітамін С називають вітаміном молодості, тому що він допомагає боротися з вільними радикалами і старінням. А про його цілющі властивості прискорювати одужання під час простудних захворювань ми всі знаємо з малечку. Тому не будемо відволікатись на довгі розмови, а разом з Vitaherb розглянемо найпоширеніші варіанти вітаміну С на iHerb і виберемо найкращі. Але перед цим трішки корисної інформації.

Користь вітаміну С для дорослих і дітей: навіщо його приймати

Вітамін С, також відомий як аскорбінова кислота, є важливою поживною речовиною, яка потрібна для нормального функціонування нашого організму. А для чого ж вітамін С потрібен? Ось кілька основних причин, чому вітамін С важливий для здоров’я:

 1. Зміцнення імунної системи: вітамін С допомагає підтримувати здоров’я імунної системи, підвищує її функціональність та допомагає запобігати різноманітним інфекціям та хворобам.
 2. Антиоксидантний захист: вітамін С є потужним антиоксидантом, який допомагає захистити клітини від пошкоджень, спричинених вільними радикалами. Вільні радикали можуть призвести до передчасного старіння та різних захворювань, тому важливо отримувати достатню кількість антиоксидантів.
 3. Синтез колагену: вітамін С відіграє ключову роль у синтезі колагену, який є основним білком, що становить сполучні тканини в організмі. Колаген необхідний для здорової шкіри, кісток, суглобів та ясен.
 4. Поліпшення поглинання заліза: вітамін С допомагає покращити поглинання заліза з рослинних продуктів, таких як фрукти та овочі. Це особливо важливо для людей, які страждають від дефіциту заліза або наступних дієти вегетаріанської або веганської.
 5. Підтримка здоров’я очей: вітамін C може знизити ризик виникнення певних очних захворювань, таких як катаракта та вікова дегенерація сітківки.
користь вітаміну С

Ознаки дефіциту вітаміну С: коли час купити «аскорбінку»

Вам потрібно поповнити в організмі запаси в організмі вітаміну С, якщо:

 1. ви швидко втомлюєтесь;
 2. спостерігаєте кровоточивість ясен;
 3. рани погано загоюються;
 4. легко з’являються синці;
 5. полюбляєте солоденьке;
 6. маєте поганий сон;
 7. часто дратуєтесь;
 8. швидко втомлюєтесь;
 9. ваша шкіра бліда;
 10. маєте знижений рівень заліза.

Що стосується дітей, то дефіцит вітаміну С у них проявляється постійною втомою, роздратованістю, сонливістю. Також дітки з дефіцитом вітаміну С часто хворіють на респіраторні хвороби.

ознаки дефіциту вітаміну С

Дозування для дорослих і дітей і працюючі форми вітаміну С

 • В профілактичних цілях дорослим призначають 500 мг вітаміну С на добу.
 • Діти зазвичай п’ють 250 мг.
 • В період хвороб дорослим можна приймати вітамін С 1000 мг. Але краще не перевищувати 2000 мг на добу.

Тут хочу додати, що вітамін С не має змоги накопичуватись в організмі, як, наприклад, вітамін Д. Тобто через 1-2 дні вітамін С, який ви отримали разом із їжею й добавками, вийде разом із продуктами життєдіяльності. Ось чому вітамін С потрібно приймати щодня, таким чином поповнюючи його запаси.

Є у вітаміну С одна неприємна особливістьвін може подразнювати шлунок, дратувати слизову оболонку органів травного тракту,  підвищуючи ризик розвитку виразкової хвороби. Людям з підвищеним рівнем кислотності, гастритом і виразкою шлунку потрібно порадитись з лікарем щодо доцільності прийому вітаміну С і вибрати «лагідні» форми, про які ми поговоримо далі.

Взагалі це стосується абсолютно всіх людей, а не тільки тих, хто має проблемі зі шлунком. Потрібно вибирати працюючі форми вітаміну С, які принесуть максимум користі для організму. Які ж це працюючі форми?

Під час і після хвороби підбирайте аскорбати натрію/калію/кальцію; для підтримки судин зверніть увагу на форму Ester-C і вітамін С з флавоноїдами.

Також на iHerb ви зустрінете добавки з назвою “буферизований вітамін С” – це теж некисла форма вітаміну С, яка не подразнює слизову оболонку шлунка і гарно засвоюється.

дозування вітаміну с

Вітамін С з iHerb: найпопулярніші варіанти для дорослих і дітей

Почнемо наш перелік з препаратів для дорослих.

Вітамін С 500 мг з iHerb:

Вітамін С 1000 мг з iHerb:

Вітамін С, який не подразнює слизову шлунка:

Дитячий вітамін С з iHerb:

L'il Critters дитячий вітамін С з цинком та вітаміном D

Мармеладні ведмедики з вітаміном С, Д і цинком L’il Critters, Вітамін С з цинком та вітаміном D, 60 жуйок

Ось такий вийшов список вітаміну С для дорослих і дітей з iHerb. Насправді це лише мала частина добавок, які можна знайти в мультибрендовому інтернет-магазині. А який вітамін С ви замовляєте на iHerb? Напишіть в коментаріях назву вашої улюбленої добавки.


З промокодом ANB8206 ви отримаєте знижку -5% на товари у вашому кошику.

Цей промокод багаторазовий, використовуйте його при кожному замовленні!

знижка промокод на перше замовлення iHerb

кнопка реєстрації iHerb

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *