Знижки тижня iHerb 20.03.2024-27.03.2024

знижки тижня iHerb 20.03-27.03

На цьому тижні поки що діють дві акційні пропозиції. Можливо ближче до вихідних додадуть ще щось цікавеньке. А поки що вибираємо добавки зі знижкою -20% і -50%. На перший погляд здається, що знижок мало, але якщо відкрити кожен акційний розділ, то там виявиться досить велика кількість товарів. Я впевнена, що кожен із вас знайде в акції улюблені позиції.

Знижки тижня iHerb з 20 березня 2024

1 Знижка -20% на добавки

В цьому великому розділі зі знижкою -20% iHerb пропонує велику кількість добавок для підтримки імунітету, суглобів і кісток, травлення, мозку і когнітивних функцій; вітаміни для волосся, шкіри і нігтів; для зниження ваги. Також в акції мультивітаміни, магній, зелень і суперфуди, засоби для сну і якісні вітаміни Alive від Nature’s Way. Поточні знижки тижня iHerb пропонують багато вітамінів для дітей теж зі знижкою -20% (дитячі мультивітаміни, вітамін В, С, Д, магній, залізо, цинк, мелатонін, а також дитяча омега, бузина, пробіотики, засоби від застуди та ін.).

знижки тижня iHerb з 20 березня 2024

2 Знижки до -50% на добавки для спорту

В акції приймає участь багато товарів. В цьому розділі зі знижкою можна знайти добавки не тільки для спортсменів. Наприклад, омегу, магній або колаген вживають звичайні люди, навіть якщо вони не займаються спортом. Тож загляньте в цей розділ, де зі знижками до -50% ви обов’язково підберете щось для себе.

знижки тижня до -50% на добавки для спорту

Вбивайте промокод ANB8206 у віконечко і отримайте знижку -5% на товари у кошику.

Цей промокод можете використовувати при кожному замовленні.

знижка промокод на перше замовлення iHerb

кнопка реєстрації iHerb

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *