Знижки тижня iHerb 29.05.2024-05.06.2024

знижки тижня iHerb з 29 травня 2024

На цьому тижні по кількості знижок небагато, але вони великі і включають широкий асортимент товарів. Разом з Vitaherb подивимось на знижки тижня iHerb на сім наступних днів. Що нам цікавенького приготував iHerb в цей раз?

Знижки тижня iHerb з 29 травня 2024

1 Знижки до -80% на бренди iHerb

В акції понад 8 сотень товару, серед яких харчові добавки, спортивне харчування, товари для дітей, для дому, для домашніх тварин, засоби для ванни і гігієни, косметика, бакалія. Багато з цих товарів входять в різноманітні ТОП-5 і ТОП-10 популярних продуктів. Наприклад, Омега-3, риб’ячий жир преміальної якості від California Gold Nutrition була і залишається незмінним лідером продажів на iHerb. Не відстає від омеги по полулярності й Колаген з гіалуроновою кислотою та вітаміном С від California Gold Nutrition. Взагалі багато цікавого в цьому розділі. Рекомендую ознайомитись з акцією.знижки тижня iHerb з 29.05.2024

2 Знижка -20% на обрані бренди

Тут знижка менша, ніж в першій акційній пропозиції, а кількість товарів набагато більша. В цілому 6000 товарів пропонує iHerb зі знижкою -20%. Тут багато хітів продажів, серед яких добавки для шкіри, волосся і нігтів; смачні органічні льодяники для дітей і дорослих; корейська косметика тощо.

Не забувайте заглядати в розділи, які розташовані у верхньому рядку сайту. Тут можна знайти Новинки зі знижками -10%; Суперакції зі знижками до -50%; Пробники від 1$.


З промокодом ANB8206 Ви отримаєте знижку -5% на товари у Вашому кошику.

Цей промокод можна використовувати при кожному замовленні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *