Знижки тижня iHerb 21.02.2024-28.02.2024

знижки тижня iHerb з 21.02.2024

На цьому тижні діють три акційні пропозиції на відміну від попереднього тижня. Вже 2 тижні поспіль немає комбо-пропозиції на омегу від California Gold Nutrition, але на цю позицію iHerb дав знижку -50%, тож ціна майже така сама, як і при комбо-пропозиції. Разом з Vitaherb будемо розбирати знижки тижня iHerb на наступні 7 днів.

Знижки тижня iHerb з 21 лютого 2024

1 Знижка -30 на NMN від California Gold Nutrition

NMN впливає на тривалість життя та сповільнення процесу старіння у різних організмів. Декілька досліджень на тваринах виявили, що NMN може покращити здоров’я клітин, збільшити витривалість та підвищити рівень енергії.

знижки тижня з 21 лютого 2024

2 Знижка -20% на улюблені бренди

Вже третій тиждень поспіль iHerb дає таку знижку на популярні позиції. Серед “улюблених” брендів на думку iHerb представлені зі знижкою Swanson, EVLution Nutrition, Boiron, ALLMAX, Nature’s Truth та ін. Недорогі бренди пропонують омегу, колаген, мультивітаміни, мікроелементи, амінокислоти, засоби для догляду за тілом, корейську косметику. Взагалі вибрати є з чого.

знижки iHerb на улюблені бренди -20%

3 Суперакції Знижки до -60% на вітаміни, спортивні добавки, товари для краси

По суті ці знижки – це дублювання розділу Суперакції. Як завжди, зі знижкою 60-70% iHerb пропонує добавки, термін споживання яких вже добігає кінця. Це не прострочені продукти, але їхній термін закінчиться через декілька місяців, то ж треба їх випити доволі швидко.

В цілому зі знижкою 15-30% можна купити популярні продукти і трішки зекономити кошти. Наприклад на колаген від California Gold Nutrition і вітамін В12 від NOW Foods знижка -15%; на омегу від California Gold Nutrition взагалі знижка -50%. Тож варто заглянути в цей розділ.

суперакції iHerb знижки до -60%

Вставте промокод ANB8206 у віконечко і отримайте знижку -5% на товари у Вашому кошику.

Промокод діє при кожному замовленні.

знижка промокод на перше замовлення iHerb

кнопка реєстрації iHerb

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *