Знижки тижня iHerb 13.03.2024-20.03.2024

знижки тижня iHerb 13.03.2024

На цьому тижні три цікаві пропозиції від iHerb, в тому числі повернулася акція на улюблені бренди (вона діяла в січні і лютому, а на минулому тижні її не було). Разом з Vitaherb розглянемо, які знижки тижня iHerb будуть діяти наступні 7 днів.

Знижки тижня iHerb з 13 березня 2024

1 Знижка -20% на енергетики

Енергетики з iHerb – це не ті сильногазовані напої з наших магазинів, які придають бадьорості і прибирають сонливість. В цьому розділі зі знижками ви знайдете добавки, які дійсно придають організму більше енергії. Це вітаміни групи В, кофеїн, ашваганда та ін.

знижки тижня iHerb -20% на енергетики

2 Знижка -20% на товари для догляду за зубами і ротовою порожниною

В цьому розділі є все, що потрібно для догляду за зубами: зубні пасти і зубні щітки, спреї та ополіскувачі для порожнини рота, зубні нитки, скребки для язика, засоби для відбілювання зубів тощо.

знижка iHerb -20% на засоби для зубів

3 -20% на бренди тижня

На цьому тижні участь в акції беруть достойні бренди: Carlson (у цього бренду дуже гарна омега), Force Factor (спортивні добавки), Codeage (добавки для здоров’я), Himalaya (аюрведа), Twinings (різноманітні чаї).

акція -20% на бренди тижня iHerb

Окрім основних знижок, також не забудьте заглянути в розділ Суперакції. Там розпродаж зі знижками до -60%. В цьому розділі можна знайти популярну омегу від California Gold Nutrition, на яку все ще діє знижка -50%.


Промокод ANB8206 допоможе отримати знижку -5% на товари у Вашому кошику.

Промокодом можна користуватись при кожному замовленні.

знижка промокод на перше замовлення iHerb

кнопка реєстрації iHerb

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *