Знижки тижня iHerb 10.04.2024-17.04.2024

знижки тижня iHerb з 10 квітня 2024

На минулому тижні у iHerb була лише одна велика акція на всі товари сайту, а на цьому тижні iHerb знову повернувся до вже звичних декількох тематичних пропозицій з акціями. Разом з Vitaherb подивимось, чим порадує нас улюблений магазин на цей раз і які знижки тижня iHerb приготував на наступні сім днів.

Поточні знижки тижня iHerb з 10 квітня 2024

1 До -50% на добавки для травлення

А акції беруть участь пробіотики і пребіотики, клітковина, ферменти, молозиво, панкреатин, а також засоби для підтримки печінки і жовчного міхура, для покращення травлення і очищення кишечника, проти метеоризму, для детоксикації, добавки при підвищеній кислотності та ін.

знижки тижня iHerb -50% на добавки для травлення

2 -50% на мультивітаміни Ultamins

В рамках цієї акції можна замовити жіночі і чоловічі вітаміни Ultamins від California Gold Nutrition, у тому числі вітаміни для жінок і чоловіків у віці 50+. У складі цих вітамінних препаратів є не тільки базові вітаміни і мікроелементи, а й коензим Q10, гриби, ферменти, овочі.

Будьте уважні і перевіряйте термін придатності. Ці вітаміни продаються з гарною знижкою, але їхній строк придатності складає всього декілька місяців. Вони не прострочені, і ці позиції вигідно купувати зі знижкою, але вітаміни потрібно пропити в найближчий час, не відкладаючи на потім.

знижки на iHerb -50% на мультивітаміни Ultamins

3 -20% на маски й пілінги для обличчя

По акції можна замовити зволожувальні, антивікові, корейські маски, а також проти акне, для покращення кольору шкіри, з глиною, пілінги для обличчя, гідрогелеві патчі. Серед брендів, які приймають участь в знижках тижня, є PrescriptSkin, Sympli Beautiful, Petitfee, Elizavecca та ін.

акція на iHerb -20% на маски й пілінги


З промокодом ANB8206 Ви отримаєте знижку -5% на товари у Вашому кошику.

Промокод багаторазовий, і його можна використовувати кожен раз при замовленні.

знижка промокод на перше замовлення iHerb

кнопка реєстрації iHerb

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *