Гліцинат магнію: в чому користь і для чого його приймати

гліцинат магнію

Зміст:

Той, хто вживає магній у вигляді добавки, знає, наскільки благотворно цей мікроелемент впливає на нервову систему. В результаті прийому магнію зменшується кількість гормонів стресу, покращується сон, стабілізується емоційний стан і настрій людини. Магній доступний в різних формах. І в залежності від задач, які покладають на нього, потрібно вибирати добавку з потрібною формою. Разом з Vitaherb розглянемо що являє собою гліцинат магнію і для чого його пити.

для чого потрібно приймати магній з iHerb

Що таке гліцинат магнію: в чому особливість цієї сполуки

Взагалі незамінний мікроелемент під назвою «магній» приймає участь у сотнях функцій організму, включаючи біохімічні процеси, такі як робота м’язів і нервів, регулювання кров’яного тиску та отримання здорової кісткової тканини. Також він сприяє метаболізму, підвищує рівень енергії, забезпечує нормальний рівень цукру в крові. Магній можна отримати з продуктів харчування, але мало які продукти містять цей мікроелемент у достатній кількості, тому за необхідності його приймають у вигляді харчових добавок.

Все про магній + рейтинг магнію з iHerb читайте в публікації Як вибрати магній?

Магній має декілька форм (цитрат, оксид, карбонат, малат, таурат тощо). В рамках цієї публікації ми розглянемо одну з них, а саме гліцинат магнію. Давайте подивимось більш детально, що це таке і для чого його вживати?

Гліцинат магнію – це сполука, яка складається з магнію та гліцину – амінокислоти, що міститься у білках. Поєднання магнію з гліцином підвищує його біодоступність, тобто полегшує всмоктування в кишківнику. Але це не єдина його перевага.

що таке гліцинат магнію

Гліцинат магнію: основні переваги і користь цієї форми

Отже які характерні ознаки гліцинату магнію?

  1. Гліцинат магнію відрізняється від інших форм магнію своєю високою біодоступністю. Це означає, що організм краще його засвоює. То ж, щоб досягти потрібного ефекту, необхідно буде пити добавки з невеликим дозуванням магнію.
  2. Він менше спричиняє розлади травлення, що робить його більш прийнятним для людей з чутливим шлунком або кишківником. Наприклад, інші форми магнію, такі як оксид та цитрат, можуть значно подразнювати кишківник, викликаючи послаблюючий ефект.
  3. Гліцинат магнію має заспокійливий ефект. Це найліпша форма магнію для заспокоєння нервової системи, налагодження сну, підтримки гарного настрою, зниження рівня стресу.

Тож якщо ваша задача розслабити організм, дати нервовій системі перепочинок, а гарному настрою шанс, то приймайте гліцинат магнію, який, до того ж, не подразнює шлунково-кишковий тракт.

основні переваги гліцинату магнію

В якому вигляді пити гліцинат магнію: порошок або капсули

Випускається гліцинат магнію в порошку, капсулах, рідше – в таблетках. Вибирайте найбільш сприятливий для вас вигляд добавки. Мені більше подобається ковтнути капсулу і запити її водою, чим розчиняти порошок в склянці. Іншим до вподоби випити склянку води з порошком, особливо це важливо людям, у яких є фізіологічні труднощі з ковтанням таблеток і капсул.

В будь якому випадку вибирайте більш привабливий для себе вигляд добавки і не забувайте цікавитись кількістю пігулок на порцію. Деякі виробники закладають необхідне дозування в одну таблетку, а інші – в чотири. Тоді вже краще випити порошок 🙂

в якому вигляді пити гліцинат магнію

І на останок відповім на питання, коли краще пити магній: зранку чи ввечері? В принципі, магній можна приймати в будь який час доби. Але для розслаблюючого ефекту краще його пити перед сном. Таким чином магній допоможе заспокоїти нервову систему, розслабити м’язи і полегшити процес засинання.

То ж якщо ваша мета заспокоїтись, мати спокійний сон і гарний настрій, то вибирайте гліцинат магнію.

З промокодом ANB8206 Ви отримаєте знижку -5% на товари у кошику.

Цей промокод дає знижку при кожному замовленні!

знижка промокод на перше замовлення iHerb

кнопка реєстрації iHerb

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *